TripAdvisor Traveler's Choice

Lifestyle Camp Rehut to obóz rodzinny, którego właścicielami są rodowici mieszkańcy wyspy Murter. Nazwa obozu pochodzi od słowa „rehut” oznaczającego silny i nagły podmuch wiatru, bardzo niewygodny podczas żeglugi, pojawiający się w kanale Murter w kierunku wysp Kornati. Rehut nazywano dziadka rodziny właściciela obozu, który był szybki jak wiatr i zajmował się budowaniem drewnianych łodzi. Jeden z tych drewnianych statków nadal należy do Rehutów i można go zobaczyć w porcie Murter.

Mniejsza przestrzeń obozu gwarantuje prywatność, ciszę i spokój, jest więc idealna dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w relaksującym otoczeniu nad morzem i uciec od wielkich tłumów. Obóz oferuje miejsca na namioty, a także zakwaterowanie w pięknie zaprojektowanych domkach mobilnych i inne niezbędne udogodnienia. Szereg doświadczeń i wycieczek można zorganizować bezpośrednio w recepcji.

Właściciele obozu także posiadają ranczo dla koni Pocahontas, które jest dostępne do zwiedzania i spotkań towarzyskich z końmi dla gości obozu. W recepcji obozu można umówić się na zwiedzanie.

Podstawowe informacje o sprzedającym

a) Nazwa: Adriatic Sunset d.o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmuje się wynajmem oraz usługami turystycznymi

b) Nazwa skrócona: Adriatic Sunset d.o.o.

c) Siedziba i biuro: Ulica Petra Zoranića 2a, 22243 Murter

e) Rejestr sądowy i numer wpisu – Sąd Gospodarczy w Zagrzebiu, Tt-12/5750-2

f) Bank i numer rachunku bankowego IBAN: Zagrebačka banka d.d., IBAN: HR2223600001102690154

g) Osobisty numer identyfikacyjny (OIB): 62451145854

g) Numer identyfikacyjny (MBO): 110066845

h) Wspólnicy: Ena Jajaš, Marek Potysz

i) Osoby upoważnione do reprezentowania: Ena Jajaš, Mande Juraga

j) Adres e-mail: enajajas@gmail.com

  Warunki - Wszystko