TripAdvisor Traveler's Choice

Oświadczenie o przewalutowaniu dla kupujących z zagranicy dotyczy następujących warunków:

Płatność przelewem - dla kupujących z zagranicy przeliczenie waluty na chorwacką kunę jest obliczane według średniego kursu walutowego Chorwackiego Banku Narodowego.

Płatność kartą - Kwota zakupu dla klientów zagranicznych przeliczana jest po kursie banku, w którym klient zagraniczny posiada konto.

Zagraniczny nabywca sprawdza w swoim banku listę kursów Twojej waluty i chorwackiej kuny.

Jeżeli kupiec zagraniczny wybierze opcję DCC (ang. Dynamic Currency Conversion), jego karta zostanie obciążona według kursu banku Privredna banka d.d.

Klient decyduje, czy chce zaakceptować usługę DCC przy płatności.

Kuna jest przeliczana na walutę obcą według kursu DCC. Aktualny kurs DCC i obsługiwane waluty są dostępne na stronie internetowej Privredna banka d.d. pod linkiem Lista kursów walut - Privredna banka - PBZ.hr

Uwaga: Wszystkie płatności będą dokonywane w kunach chorwackich. Kwota, którą zostanie obciążona karta kredytowa zagranicznego kupującego, jest uzyskiwana poprzez przeliczenie ceny z euro na chorwacką kunę zgodnie z obowiązującym kursem wymiany Chorwackiego Banku Narodowego. Płacąc kartą kredytową, ta sama kwota jest przeliczana na lokalną walutę zgodnie z aktualną listą kursów walut stowarzyszenia posiadaczy kart. W wyniku przeliczenia ceny istnieje możliwość niewielkiej różnicy w kwocie w stosunku do pierwotnej ceny wyświetlanej na naszej stronie.

  Warunki - Wszystko