Camp Rehut to zaufany partner.

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich naszych partnerów i agencji turystycznych, z którymi chętnie rozpoczniemy współpracę. Naszym celem jest partnerstwo najwyższej jakości, dzięki któremu wspólnie zdołamy spełnić wszystkie oczekiwania klientów/gości kempingu.

Wszystkie informacje o Camp Rehut, warunkach współpracy i ofertach specjalnych uzyskacie w naszym oddziale sprzedaży:

Oddział sprzedaży

T: +385 1 20 10 122

M: +385 98 480 130

E: camprehut.murter@gmail.com

 

Jesteśmy doskonałym wyborem dla grup, które chciałyby przeżyć niezapomniany urlop.

Doskonale przemyślana oferta Camp Rehut jest gwarancją naszego sukcesu w obsługiwaniu grup zorganizowanych. W naszych domkach letniskowych jesteśmy w stanie zakwaterować do 130 osób. Dysponujemy bogatym zapleczem sportowym i różnorodną ofertą wycieczek po okolicy, które podniosą jakość wspólnych treningów i szkoleń, wyjazdów integracyjnych, team buildingów oraz innych imprez zorganizowanych.

We współpracy z naszymi partnerami z regionu jesteśmy w stanie zaplanować i zająć się organizacją różnych programów, w których między innymi mogą znaleźć się atrakcyjne wycieczki, wycieczki programowe, usługi przewodnika, transfery, usługi sportowe według życzenia, usługi kateringowe i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje turystyczne, obsługujące czy też pośredniczące w obsłudze grup zorganizowanych, a także firmy, stowarzyszenia czy związki, które pragną swoim pracownikom czy członkom zorganizować niezapomniany wypoczynek. Z radością udzielimy wsparcia w tworzeniu programu, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia i potrzeby grupy.

Oddział sprzedaży

T: +385 1 20 10 122

M: +385 98 480 130

E: camprehut.murter@gmail.com