TripAdvisor Traveler's Choice

Doskonałe miejsce do odpoczynku i relaksu

Lifestyle Kamp Rehut to rodzinny kemping, prowadzony od początku przez rdzennych mieszkańców wyspy Murter. Nazwa kempingu pochodzi od słowa „szkwał”, które oznacza silne i niespodziewane uderzenie wiatru w trakcie żeglowania, występujące w kanale murterskim w kierunku wysp Kornatów. Szkwał był przydomkiem pradziada rodziny właścicieli kempingu, który był szybki jak wiatr a zajmował się budową drewnianych łodzi. Jedna z nich do dziś znajduje sie w posiadaniu rodziny Rehut i można ją obejrzeć w murterskim porcie. 

Niewielka powierzchnia kempingu gwarantuje prywatność, spokój i ciszę, co sprawia, że jest idealny dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić swój urlop nad morzem, w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku i tłumów. Na kempingu można wynająć parcele do rozbicia namiotu lub stylowo zaprojektowany domek letniskowy a także skorzystać z pozostałych niezbędnych urządzeń. Z szeroką ofertą atrakcji i wycieczek można zapoznać się bezpośrednio w recepcji.   

Właściciele posiadają również Ranczo Pocahontas, które udostępnili swoim gościom do zwiedzania. Na spotkanie można umówić się w recepcji obozu.

Szczególnym miejscem na kempingu jest prawdziwy ogród śródziemnomorski - starannie zaprojektowane otoczenie, w którym troskliwe ręce właściciela zasadziły śródziemnomorskie rośliny a ich upojny zapach goście kempingu mogą czuć w trakcie całego roku. Oprócz licznych krzewów róż i oleandrów, swoim zapachem przyciągnie Państwa też lawenda, cząber,szałwia, rozmaryn a drzewa oliwne ochronią Was od słońca, zapewnią cień do czytania książek i popołudniowego relaksu. W trakcie różnych pór roku możecie cieszyć się owocami drzew oliwnych, cytrynowych, mandarynek, grusz i jabłoni, śliw, figowców i kumkwatu. 

W pobliżu kempingu znajduje się organiczny ogród uprawiany przez rodzinę, w którym rosną warzywa typowe dla tej szerokości geograficznej, między innymi boćwina, pomidory i inne. Wszystkie warzywa dostępne są w ciągłej sprzedaży dla gości kempingu, a z pomocą pracowitych właścicieli mogą też z nich przygotować pyszności według lokalnych receptur.

 

Z czego jesteśmy dumni?

  • pierwszy rodzinny kemping na wyspie Murter
  • zapierająca dech w piersiach lokalizacja z widokiem na Kornaty
  • luksusowy kemping w stylowo urządzonych domkach letniskowych dla rodzin i par
  • śródziemnomorski ogród z bukietem pachnących i leczniczych ziół, z drzewami owocowymi i kwiatami
  • warzywa z własnej uprawy w ofercie dla gości kempingu
  • zagospodarowana plaża z niebieską flagą
  • organizacja programów sportowych i rozrywkowych oraz atrakcji dla całej rodziny od maja do września

 

Kemping Rehut otoczony jest przepięknym krajobrazem zatoki Slanica na wyspie Murter, w miejscowości Murter, skąd rozciąga się wspaniały widok na archipelag wysp Kornatów, znany park narodowy. Slanica to najpiękniejsza zatoka na wyspie i znajduje się w odległości tylko kilku minut jazdy samochodem lub dziesięciu minut spacerem od centrum Murteru, w otoczeniu gęstego sosnowego lasu. Kemping znajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie morza.

 

Odległość kempingu w metrach od:

MIEJSCE ODLEGŁOŚĆ
 Marina 2100
 Plaža 50
 Piekarnia na kempingu
 Supermarket 600
 Pogotowie ratunkowe 1200
 Centrum Murteru 850
 Przystanek autobusowy 2800
 Poczta 750
 Przychodnia 1200
 Targowisko 750
 Bank 850
 Bankomat 850
 Kantor na kempingu
 Apteka 1200