Wyślij zapytanie
 

Domki letniskowe znajdujące się na kempingu Rehut, wraz z doskonale urządzonym otoczeniem, zostały uznane przez media i gości jako miejsce do „glampingu” - luksusowego kampowania w każdym tego słowa znaczeniu.

Do każdego domku prowadzą wyłożone kamiennymi płytkami chodniki, obsadzone drzewami owocowymi i aromatycznymi ziołami. Wszystkie domki posiadają zadaszone tarasy, wykonane z naturalnego drewna, które mogą służyć jako jadalnia ale też miejsce, w którym można w spokoju poczytać książki chroniąc się od upału. Od świtu aż do zachodu słońca z każdego tarasu można podziwiać przepiękne widoki. Bez względu na to czy patrzymy na pobliskie wzgórza czy morze - zawsze przed oczami mieć będziemy prawdziwy krajobraz Murteru, łagodny i równocześnie nieokiełznany.

Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę lub przynajmniej toaletę. W łóżkach znajdziecie miękką bawełnianą pościel, którą wraz z ręcznikami zmieniamy co trzeci dzień - to wizytówka kempingu Rehut. Kuchnie są wyposażone w naczynia i niezbędny sprzęt, włączając w to zmywarkę do naczyń. Każdy wielbiciel kuchni będzie mógł w spokoju oddać się przygotowywaniem posiłków i czasem spędzonym z najbliższymi.

Gościom codziennie oferujemy świeże warzywa z naszego organicznego ogrodu a do tego też oryginalne przepisy na regionalne dania z mięsem czy rybami.

Cena wynajmu domku letniskowego obejmuje maksymalną liczbę osób, dla których jest on przeznaczony, koszty zużycia gazu, wody i prądu, miejsce parkingowe i korzystanie z pozostałych bezpłatnych usług na terenie kempingu.

Koszty dodatkowe:
• Opłata klimatyczna 1,10 eur/osoba/noc
•Zameldowanie gościa 1,00 eur/osobę jednorazowo
•Ubezpieczenie gościa 0,30 eur/dzień
•Pobyt ze zwierzęciem 15,00 eur/dzień

Do opłaty z tytułu najmu domków letniskowych doliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 35 euro, która przeznaczona jest na: sprzątanie, komplet pościeli (prześcieradło na spód łożka i do przykrycia, poszewka na poduszkę, 2 ręczniki dla każdej z osób - zgodnie z ilością zameldowanych osób), zmiana pościeli i ręczników co trzeci dzień.

Rezygnacja z rezerwacji
Warunki rezygnacji z rezerwacji są następujące:
•do 14 dni przed planowaną datą przyjazdu - bezpłatnie
•14-8 dni przed planowaną datą przyjazdu - opłata w wysokości pierwszego noclegu
•7-2 dni przed planowaną datą przyjazdu - opłata w wysokości 50% ceny pierwszego noclegu
•1 dzień przed planowaną datą przyjazdu i całkowita rezygnacja rezygnacja - opłata w wysokości 100% ceny za rezerwację.

Autoryzacja karty kredytowej jest obowiązkowa i poświadcza przyjazd. W przypadku nieudanej autoryzacji Państwa karty kredytowej zostanie przesłana informacja. W przypadku nieudanej próby obciążenia Państwa karty kredytowej rezerwacja zostanie anulowana.

Czas przyjazdu i wyjazdu
Zameldowanie w domkach letniskowych jest możliwe od godziny 16:00 w dniu przyjazdu.
W dniu wyjazdu goście proszeni są o wymeldowanie się do godziny 10:00.
Zobowiązujemy się zachować rezerwację do godziny 22:00 w planowanym przez Państwa dniu przyjazdu. Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do ponownego wynajmu domku letniskowego.

W przypadku opóźnienia przyjazdu prosimy Państwa o przekazanie nam informacji o tym fakcie do godziny 20:00 w dniu przyjazdu. Jeśli otrzymamy informację o opóźnieniu, przedłużymy rezerwację do chwili Państwa przyjazdu.
 

 
Galeria zdjęć:
  Domki letniskowe - Wszystko