TripAdvisor Traveler's Choice
 
Wyślij zapytanie
 

Domki letniskowe znajdujące się na kempingu Rehut, wraz z doskonale urządzonym otoczeniem, zostały uznane przez media i gości jako miejsce do „glampingu” - luksusowego kampowania w każdym tego słowa znaczeniu.

Do każdego domku prowadzą wyłożone kamiennymi płytkami chodniki, obsadzone drzewami owocowymi i aromatycznymi ziołami. Wszystkie domki posiadają zadaszone tarasy, wykonane z naturalnego drewna, które mogą służyć jako jadalnia ale też miejsce, w którym można w spokoju poczytać książki chroniąc się od upału. Od świtu aż do zachodu słońca z każdego tarasu można podziwiać przepiękne widoki. Bez względu na to czy patrzymy na pobliskie wzgórza czy morze - zawsze przed oczami mieć będziemy prawdziwy krajobraz Murteru, łagodny i równocześnie nieokiełznany.

Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę lub przynajmniej toaletę. W łóżkach znajdziecie miękką bawełnianą pościel, którą wraz z ręcznikami zmieniamy co trzeci dzień - to wizytówka kempingu Rehut. Kuchnie są wyposażone w naczynia i niezbędny sprzęt, włączając w to zmywarkę do naczyń. Każdy wielbiciel kuchni będzie mógł w spokoju oddać się przygotowywaniem posiłków i czasem spędzonym z najbliższymi.

Gościom codziennie oferujemy świeże warzywa z naszego organicznego ogrodu a do tego też oryginalne przepisy na regionalne dania z mięsem czy rybami.

Cena wynajmu domku mobilnego na dobę obejmuje wynajem domku mobilnego, koszty gazu, wody i prądu, miejsce parkingowe oraz korzystanie z innych bezpłatnych usług kempingowych.

Sprawdź wszystkie nasze ceny na naszej stronie w dziale REZERWUJ.

Koszty dodatkowe:

  • Opłata klimatyczna 1,10 eur/osoba/noc
  • Zameldowanie gościa 1,00 eur/osobę jednorazowo
  • Ubezpieczenie gościa 0,30 eur/dzień
  • Przy wynajmie domków mobilnych uiszczana jest jednorazowa opłata za sprzątanie końcowe, która obejmuje: sprzątanie, komplet pościeli (prześcieradło górne i dolne, poszewka na poduszkę, 2 ręczniki na osobę, zgodnie z ilością zgłoszonych osób), zmiana pościeli i ręczników co trzeci dzień. Cena zależy od wielkości domku mobilnego i pory roku.

 

CENNIK NA SEZON 2023.

  • W przypadku rezygnacji na 7-0 dni przed przyjazdem pobieramy opłatę za jeden nocleg w wybranym obiekcie. W przypadku nie pojawienia się gościa pobieramy również opłatę za jeden nocleg w wybranym obiekcie.
  • Karta kredytowa jest wymagana jako gwarancja przyjazdu.
  • W przypadku nieudanej preautoryzacji karty kredytowej zostaniesz o tym powiadomiony. Jeśli nie będziemy w stanie obciążyć Twojej karty kredytowej, rezerwacja zostanie anulowana.
  • Koszt pobytu zgodnie z rezerwacją bezzwrotną pobierany jest niezwłocznie w całości. Zwrot pieniędzy nie jest możliwy.

 

Czas przyjazdu i wyjazdu
Zameldowanie w domkach letniskowych jest możliwe od godziny 16:00 w dniu przyjazdu.
W dniu wyjazdu goście proszeni są o wymeldowanie się do godziny 10:00.
Zobowiązujemy się zachować rezerwację do godziny 22:00 w planowanym przez Państwa dniu przyjazdu. Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do ponownego wynajmu domku letniskowego.

W przypadku opóźnienia przyjazdu prosimy Państwa o przekazanie nam informacji o tym fakcie do godziny 20:00 w dniu przyjazdu. Jeśli otrzymamy informację o opóźnieniu, przedłużymy rezerwację do chwili Państwa przyjazdu.
 

 
Galeria zdjęć:
  Domki letniskowe - Wszystko